Obserwatorzy

piątek, 10 stycznia 2014

Sweet Roses P.J (1983) II

P.J Sweet Roses to jedna z najpiękniejszych lalek Mattela, ma szczególna pozycję u nas w domu, już kiedyś gościła na tym blogu KLIK

Dzisiaj czas na małe porównanie dwóch egzemplarzy. Oby dwie lalki pochodzą z Filipin jednak zdecydowanie różnią się od siebie. Lalka w piżamce jak dla mnie wygląda bardziej delikatnie, ma słabszy malunek oczu i ust i ma bardziej różowy odcień twarzy, zresztą zobaczcie i oceńcie sami.


Nie potrafię stwierdzić, która bardziej mi się podoba, gdyby nie to że jedna z nich jest oczekiwana przez swoją prawowitą właścicielkę zostały by obie ;-)


8 komentarzy:

 1. Myślę, że słabszy malunek jest właściwy piżamkowej, bo kto idzie spać z makijażem?

  OdpowiedzUsuń
 2. O, boziuuuuu, mam ochotę paść na łóżko i się tarzać jak kot. JEDNA P.J to już rozkosz, ale DWIE!? Obie mi się bardzo podobają i rzeczywiście, piżamkowa jest nieco delikatniejsza. Cuuuuudowne <3 Aaaaaach!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jestem zwolenniczką P.J z bardziej wyrazistym makijażem :) Jest przepiękna <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: Great comparison. I like both. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo... ooobydwie są prześliczne !!!! Takie piękne, delikatne buzie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne, fantastyczne porównanie! Mam wrażenie, że lalka po prawej ma również ciemniejsze włosy niż ta z lewej, ale może to z powodu oświetlenia?

  OdpowiedzUsuń
 7. Z prawdziwą przyjemnością obejrzałam zdjęcia, bo obie modelki są śliczne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta P.J w szlafroczku wygląda jakby była bez makijażu, aczkolwiek obie są przeurocze! Uwielbiam różnice w "takich samych" lalkach! Od razu widać, że ich buzie były ręcznie malowane.

  OdpowiedzUsuń