Obserwatorzy

piątek, 6 grudnia 2013

Fabulous Fur Barbie (1983)

Uwielbiam lalki z lat 80, są najpiękniejsze i najbardziej subtelne. Oczywiście jest to moje subiektywne zdanie ale moich plastikowych piękności  z lat 80 nie zamieniłabym na nic innego ;-)
Jednym z takich skarbów jest lalka o której dzisiaj wspomnę- a mianowicie Fabulous Fur Barbie z 1983 roku. Jest to lalka, która niezmiernie ucieszyła mnie przybyciem do siebie i jest tak niezmiennie do dziś. ;-) Lalkę mieliście okazję już podziwiać na blogu u Lunarh, właśnie od niej ona pochodzi. Gdy tylko ujrzałam ją na jej blogu byłam pewna że kiedyś trafi do mnie taka lalka. 
Co sprawiło że tak bardzo chciałam ja posiadać- jej niesamowite oczy oraz kolor włosów, który można u Barbie spotkać dość rzadko.


Ubranko nie jest oryginalne ale jest jej świetną kopią, zostało wykonane przez jedną z użytkowniczek DollsForum.11 komentarzy:

 1. Wspaniale wygląda! A ubranko- poezja!!! Wiedziałam, że dobrze się nią zaopiekujesz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczna. I te cudne oczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach co za cudne oczęta. Ubranko pewnie jeszcze ładniejsze niż oryginał. Jakie piękne buty, o futerku już nie wspomnę. Jedna z najbardziej uroczych Basiek jakie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello from Spain: I like the outfit. The coat is fabulous. She is very pretty. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja myślałam, że to oryginalne ubranko :) Tz zauważyłam, że materiał inny i myślę: " O to była taka odmiana? Może jakaś europejska wersja. eCiekawe" Już miałam Cię o to pytać :D

  Fabulous Fur to dla mnie jedna z naj naj naj Barbie. Niezwykle oryginalna. Nie ma drugiej Barbie z tym kolorem włosów i z takim makijażem. Przy tym lalka dla mnie dość tajemnicza. Ciągle nie mogę dojść czemu jest tak rzadka i czemu w porównaniu do innych lalek z tamtego okresu tak trudno ją dostać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ma bardzo delikatną urodę, takie lubię najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor włosów rzeczywiście ciekawy a sama modelka urocza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam ten typ makijażu u Basiek - jest faktycznie subtelny i piękny :-)

  OdpowiedzUsuń