Obserwatorzy

piątek, 21 grudnia 2012

Bob Mackie - Fantasy Goddess of Asia Barbie (1998)

Dzisiaj lalka, która bardzo długo  tkwiła na mojej liście marzeń. Bardzo chciałam ją mieć ale co róż pojawiały się jakieś przeszkody lub inne lalki... Lalka w końcu pojawiła się u mnie z czego bardzo się cieszę. Pierwsze wrażenie po dostarczeniu przesyłki to to, że ma ogromne pudełko. Jednak po otwarciu wieka i odsłonięciu papierowych zabezpieczeń ukazuję coś niesamowitego. No cóż, jak dla mnie lalka jest niesamowicie piękna i idealna. Cieszę się że lalka która, była przeze mnie tak wyczekiwana na żywo mnie nie rozczarowała. Barbie odrobinę szarpnęła mnie po kieszeni ale uważam że było warto na nią wydać każdą złotówkę. 
Projektantem lalki jest Bob Mackie i w serii są jeszcze trzy lalki Fantasy Goddes of Africa, Arctic i Americas. Jednak to piękność z Azji była dla mnie najciekawsza.
Lalka jest ubrana w piękną zieloną suknię zdobioną mnóstwem małych koralików w odcieniu złota, posiada również dwa wachlarze w tym jeden okazały, zdobiony smokiem.  Od Goddes jak na boginię przystało bije przepych i bogactwo a zarazem patrząc na nią nie można nie dostrzec orientalnego klimatu lalki. Jeśli chodzi o jej włosy to upięte są wysoko w warkocz zdobiony gumką z koralikami. Warto zwrócić uwagę na makijaż lalki, nie jest to makijaż typowej Steffie, jest bardzo inna od swoich rówieśniczek dzielących ten sam headmold.  Do kompletu  był dodany rysunek projektu lalki, kto wie być może ozdobi kiedyś ścianę u mnie w pokoju. 
 Na razie lalka pozostaje w pudełku, muszę dojrzeć do decyzji aby ją wyciągnąć ;-)

10 komentarzy:

 1. Lalka robi niesamowite wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Smocza księżniczka. Mam wrażenie,że zaraz zamieni się w smoka. Wygląda bardzo wojowniczo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lalka jest wyśmienita! Szczegóły są idealne... bardzo mi się podobają takie ... kunsztowne lalki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta lalka jest jedną ze najcudowniejszych jakie widziałam...! Bardzo się cieszę, że ją mam i tak jak Ty nie żałuję ani grosza, którego na nią wydałam! Ja swoją od razu wyjęłam z pudła i zrobiła na mnie ogromne wrażenie - nie tylko swoją urodą, ale i wagą - przez te setki idealnie wszytych koralików czuć jej ciężar (ale jest to baaardzo przyjemny ciężar ;P)
  Gratuluję!!!!!! :) Sama wiem co znaczy radość z posiadania jej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczy jak u egipskiej bogini, ale w sam raz komponują się z jej zadartym noskiem i całuśnym dziubkiem. Kapryśna z niej zapewne dziewczyna, bo świadoma swojej urody i oszałamiającego stroju. Na pewno pięknie wygląda na półce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna! I ma cudny wachlarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna lalka- czar i urok osobisty! Rzeczywiście bogini

  ps. Wszystkiego dobrego, spełniania marzeń i owocnej realizacji rożnych pasji i zainteresowań, życzy gosiaksz

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka ona jest piękna !!! I w dodatku ma taki niesamowity strój. Gratuluję :)
  Poproszę w przyszłości o zdjęcia wachlarzy...
  Pozdrawiam
  Marille

  OdpowiedzUsuń
 9. Hello from Spain: beautiful pictures. This Barbie is awesome. I like the dress. Congratulations. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń