Obserwatorzy

środa, 5 grudnia 2012

Angelic Inspiration (1999) & Victorian Ice Skater (2000) & Ring in The New Year (2001)

Kolejne lalki poszukują domu ;-)
Pierwsza to Angelic Inspiration Barbie Special Edition z 1999 roku. Lalka ma piękną złotą suknię ozdabianą różyczkami. Lalka ma piękny makijaż i biżuterię.Kolejna lalka to Victorian Ice Skater z 2000 roku, lalka ma dość ciekawą sukienkę i łyżwy zamiast butów.


Trzecia lalka to Ring in the new year Barbie z 2001, tutaj urzekła mnie najbardziej piękna kreacja.Moim zdaniem zdjęcia nie oddają w całości uroku lalek- tym bardziej w moim wykonaniu. ;-)6 komentarzy:

 1. Head mold Mackie, dobrze mówię? Lubię każdy, jaki powstał, bo wzbogaca różnorodność lalkową, ale ten jest już tak oklepany, że dajcie spokój. Ja wiem, Superstar również, ale stare Superstary się jeszcze czymś od siebie różniły, a tu? Dwie różne lalki, a gdyby je rozebrać i pozbawić biżuterii, nie rozróżniłabym, która to która. Tak wiem, czepiam się :/ ale jakoś wolę oglądać stare Mattelki, zwłaszcza Steffki :'D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobne zdanie dlatego lalki chcę posłać w świat. Steffki powiadasz... ;-) da się zrobić ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: my favorite is the Barbie with skates. They are all gorgeous. Your collection is awesome. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie wszystkie one mają w sobie jakąś świąteczno zimową magię:)Gdybyś chciała sie kiedyś pozbyć łyżwiarki, to ja się pisze:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mackie sa dla mnie zbyt idealne - perfekcyjny owal twarzy, wykrój oczu, nos jak u modelki i "napuchnięte" usta, "zimna" elegancja w wyglądzie - wszystko to składa się na obraz który mnie przeraża. Ale w otoczce zimowej te lalki nabierają przepychu i sprawdzają sie znacznie lepiej niż SuperStary.

  OdpowiedzUsuń