Obserwatorzy

piątek, 18 marca 2016

Little Pullip Miki- Maja

Czy macie taka lalkę, że ilekroć na nią spojrzycie przywołuje Wam uśmiech na twarzy i przypomina ile wspaniałych i szczerych osób poznaliście dzięki temu hobby? Ja mam. Jest nią mała pullipka Miko, którą dostałam w prezencie od Gosi, która bardzo lubię i szanuje. Mamy wiele tematów, nie tylko lalkowych a kiedyś dostałam od niej przefantastyczny prezent w postaci tej małej laleczki :D
Dziś przyszły prezenty również od Dagi. Cała paka cudownych ubranek, pięknie odszytych i kolorowych. To właśnie dzięki tym osobom ta lalka jest tak wyjątkowa :D
Moja córka nadała jej dziś imię Maja, powiem szczerze że muszę się troszkę przyzwyczaić ale moje dziecko bardzo żywo bierze udział w moim lalkowaniu. 
Jak lalka do mnie przybyła to wyglądała takPrzeszła kilka zmian, mianowicie dostała, lepsze ruchome ciałko, nowe oczka i włosy. Nowe włoski są fajne jednak jeszcze nie docelowe bo jak dla mnie są odrobinę za sztywne. Bardzo chciałam wysłać ją na zrobienie nowego makijażu ale moje dziecko wpadło dziś w czarną rozpacz, mówiąc że jest piękna taka jaka jest :) Więc muszę to jeszcze raz przemyśleć, tym bardziej że ma to być typowa lalka wędrowniczka, która będzie z nami odwiedzać różne miejsca.  
Dzisiaj pokażę Wam ile cudowności dostała od Dagi.
Tak więc, czekam na wiosnę, więcej słońca i ruszamy na pierwsze wycieczki.
7 komentarzy:

 1. ależ ona wyrosła! Śliczna dziewzyna z niej!!! i jak elegancko odziana!!!!też dostałam od Ciebnie cudowną małą pullipkę- którą bardzo bardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: I really like theses dresses. Fabulous looks and pics. keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 3. Ło, tyle ciuszków! Nie można się nie cieszyć! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna turystka! Już się z Wami cieszę na wiosenno-letnie wyprawy! Cudne dostałaś dla niej ubranka! Wygląda zupełnie inaczej, niż na początku! Cudna panienka!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Różowa bluza z serduszkiem wymiata ^__^

  OdpowiedzUsuń
 6. oj tak pullip jest w liście życzeń
  świetny blog pozdrawiam

  www.kochamlale.simplesite.com
  http://kochamlale.simplesite.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Majeczka taka wiosenna -
  a ciałko fajnie pozuje!
  mnie urzekła bluzeczka
  z rudowłosym dziewczęciem ♥

  OdpowiedzUsuń