Obserwatorzy

środa, 22 października 2014

Basic Redhead Antoinette (2012)

Dzisiaj kolejna lalka od Tonnera. Dość długo wahałam się, aby ją kupić ponieważ moim zdaniem twarz lalki jest dość specyficzna. Trochę szukałam lalki z tym moldem z makijażem, który mi się spodoba. Tak trafiłam na aukcje, gdzie pojawiła się ona. Miałam spore szczęście podczas licytacji bo byłam jedynym chętnym i lalka trafiła do mnie. 

Teraz jest dość ważną lalką, jedną z moich ulubienic, choć przyznam że lalki z tym moldem, szczególnie z mocnym makijażem zupełnie mi się nie podobają. Dlatego raczej poprzestanę na jednej Antoinette. 

Teraz mały spam zdjęciowy, prosto z mojej działki, którą w końcu po dziewięciu latach udało mi się kupić :-) Sporo pracy w uporządkowaniu ogrodu mnie czeka ale za to ile kwiecistych sesji przede mną :-) 7 komentarzy:

 1. bardzo fajne zdjęcia :) i gratuluję zakupu działki :) będzie gdzie robić fotki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcia plenerowe świetne! pięknie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uważam, ze makijaż ma O.K. Jak na Tonnerkę jest całkiem ładna i ma rude włosy. Ma świetne ciuchy i buty. Zawsze w Tonnerkach bardziej podobają mi się ubrania niż same lalki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lalka jest piękna, ale gratuluję zakupu działki :-) Teraz będziesz miała kawałek ziemii, na którym bez krępacji możesz robić zdjęcia lalkom w plenerze :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. Antosia to specyficzna lalka, ale Twoja jest idealna! Piękne włosy, makijaż doskonały, niezbyt mocny i super strój. Cieszę się, że masz wymarzoną działkę i wymarzoną Antosię :-)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe zdjęcia w plenerze. Lalka bardzo, bardzo ładna.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też uważam, że uroda Antoniny jest dla koneserów. Najbardziej podoba mi się w wydaniu blond.

  OdpowiedzUsuń