Obserwatorzy

niedziela, 16 lutego 2014

Sun Lovin Malibu P.J (1978)

Dzisiaj lalka, która nie pasuje do obecnej pogody ale przynajmniej odrobinę rozpromieni nasze komputery. 
Lalka pochodzi ze słonecznej serii Sun Lovin Malibu, której charakterystycznym elementem jest brak "opalenizny" pod strojem kąpielowym. Lalki, które składały się na serię to Barbie, Ken, P.J, Christie oraz Skipper.


Muszę przyznać że jest to wyjątkowo lubiana seria przeze mnie i każda z tych lalek- oprócz Kena, który absolutnie mnie nie interesuje, trafiła do mnie już kilkakrotnie, mam jakieś wyjątkowe szczęście do znalezienia ładniejszych egzemplarzy ;-)

P.J, która dzisiaj zaprezentuje jest w świetnym stanie, praktycznie pudełkowym, trafiła do mnie już bardzo dawno temu od Zgredki, niestety kolejne problemy z aparatem fotograficznym oddalają każdą sesję moich ulubionych lalek.  Dziś musicie się zadowolić starymi zdjęciami, zaraz po tym jak do mnie lalka trafiła, drugi egzemplarz tej samej lalki jaki posiadam oczekuje na sesję nowym aparatem ;-) Niestety nie mogę ich porównać bo dzieli je spora odległość ;-)


 Małe porównanie z SunSet Malibu Barbie

 7 komentarzy:

 1. Ładna, ale ta biała skóra pod biustonoszem XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem ciekawy pomysł to nieopalone ciało pod bikini. Potraktowali to "po ludzku", że się tak wyrażę, no chyba, że ktoś opala się na golasa. Buzię ma śliczną!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają z ta opalenizną trochę staroświecko. Dziś dziewczyny raczej wstydziłyby się takich nieopalonych miejsc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ta seria, bo wszyscy są ubrani w takie zwyczajne stroje kąpielowe :-) Urzekły mnie te koraliki na kucykach :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. What a great flashback!! She is so gorgeous!

  OdpowiedzUsuń