Obserwatorzy

sobota, 3 listopada 2012

Barbie - World of Fashion (1983)

Dzisiaj mały przedsmak lalki, która niedawno do mnie zawitała. W związku z tym że uwielbiam na innych blogach oglądać wszelkie skany katalogów i innych różności związanych z lalkami sama postanowiłam zamieścić skan etykiety, która się znajdowała w pudełku z piękną lalką.
Etykieta pochodzi z 1983 roku i przedstawia przeróżne kreacje na różne okazje dla Barbie. Jest tam kilka lalek na które mam niesamowitego "chcieja" a wiadomo przy oglądaniu takich rzeczy apetyt rośnie jeszcze bardziej. Mi ulotka bardzo się spodobała, szkoda że w dzisiejszych czasach nie dodają takich gadżetów do lalek.


9 komentarzy:

 1. W dzieciństwie "zaczytałam" taki mały katalog babriowy!!!!!...normalnie nadal mam ochotę go oglądać...dzięki bardzo....polookam sobie z radością!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki! Uwielbiam lalkowe katalogi, a takiego jeszcze nie widziałam. Lalki są przepiękne, aż strach patrzeć. Nie mogę się doczekać wpisu o nowej dziewuszce! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za skany katalogu. Właśnie pomogły mi zidentyfikować jedno ubranko ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne skany, dziękuje, że je wrzuciłaś, uwielbiam katalogi! od jakiej lalki konkretnie jest ten katalog? mam podobny (albo identyczny)od którejś DOTW

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to skan z pudełka PJ Sweet Roses :-)

   Usuń
  2. o_o to ja tez powinnam go mieć! A nie ma :/ Muszę przegrzebać pudło raz jeszcze...

   Usuń
  3. Dzieki! to też go pewnie mam również od Sweet Roses :D uwielbiam katalogi, szkoda, że Mattel juz ich nie robi

   Usuń