Obserwatorzy

piątek, 25 kwietnia 2014

Loving You Barbie (1983)

Dość dawno mnie tu nie było i mój blog pomału przyrasta kurzem ale niestety to nie brak chęci i czasu a wieczne problemy z podłączeniem do sieci. Niby mieszkam w cywilizowanym mieście a jednak jest problem... Dziś jednak internet mam i korzystam do woli.
Dzisiaj kilka słów o lalce, która jest kolejną postacią w mojej kolekcji należąca do elity- tak zwanej- nie do ruszenia ;-) 

Na początek znaleziona reklama lalki z lat 80 na YouTubeMoim zdaniem Loving You to jedna z najbardziej kultowych lalek Mattel.  Jej charakterystycznym elementem są czerwone kryształki, u mnie niestety ostał się tylko pierścionek.


Stroju opisywać nie będę bo każdy widzi jak wygląda, jedyne co mogę powiedzieć że nie jest to sukienka a gorsecik z bufiastymi rękawkami i spódnica.Bardzo lubię twarz lalki, dla mnie jej makijaż to kwintesencja lat 80 i takie barbie właśnie lubię najbardziej.Obecnie jestem na etapie poszukiwań siostry bliźniaczki mojej Loving You.
Szukam Sea Loving Barbie, oczywiście w oryginalnej garderobie ;-) Jak by ktoś miał i chciał się pozbyć proszę o kontakt.


6 komentarzy:

 1. Obie są piękne. Mają taki delikatny makijaż i nietypowy kolor włosów. Niecierpliwe czekam na kolejne wpisy w tym szczególnie na tą morską panienkę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ważna lalka w moim życiu! Moja pierwsza Barbie i długo jedyna w dzieciństwie. Żałuję, że już jej nie mam. Na szczęście mieszka ze mną jej drugi egzemplarz. Mało kto wie, ale lalka pod kiecką ma śliczne białe majtasy z czerwonym serduszkiem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. ... i dowiedziałam się czegoś nowego - dziękuję :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę węższa niż zazwyczaj górna warga, malinowy odcień pomadki do ust i okrągłe oczy - i już wśród tysiąca "Barbiów" ta robi się wyjątkowa. Doskonale cię rozumiem, że chcesz znaleźć jeszcze jej "morską" siostrę - stojąc obok siebie robiłyby wspaniałe wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawą ma biżuterię, tym razem Mattel trochę się wysilił.

  OdpowiedzUsuń
 6. May I simply jսst say what a comfort to uncover someоne tҺɑt reallƴ knows what thеy are talking about over tɦe
  internet. Υߋu defjnitely knοw how to bring ɑ
  problem to light aոd makе it imρortant. Μore people shoupd read tɦis and understand this sidre of the story.
  I was surprised уou aren't morе popular iven that
  yօu dеfinitely Һave tɦe gift.

  My site: mup96.сom ()

  OdpowiedzUsuń