Obserwatorzy

niedziela, 18 sierpnia 2013

Christie SuperStar (1977)

Na początku mojego blogowania pokazywałam Wam jedną z moich najcenniejszych lalek (dla mnie oczywiście) a mianowicie była nią Barbie SuperStar z 1977 roku. Pierwsza Barbie wydana z moim ulubionym moldem SuperStar. Dzisiaj będzie o lalce również wydanej w tym roku, również z moldem "SuperStar" ale nie będzie to Barbie lecz ciemnoskóra Christie. Przyznam szczerze że lalka niejednokrotnie spędzała mi sen z powiek, jednak dość ciężko ją zdobyć a jak już się pojawi to ceny na e-bay'u są zatrważające. Gdy już byłam pewna że lalka na zawsze pozostanie w sferze marzeń z ofertą pojawiła się Zgredka i nie wiele się zastanawiając lalka była już u mnie. Tak już pomieszkuje dobrych kilka miesięcy ;-)
Kilka słów o lalce. Jest to pierwsza ciemnoskóra lalka z trzech z moldem "Superstar", oprócz niej pojawiła się:
Christie Fashion Photo

Secrets Beauty Christie

Oczywiście oby dwa zdjęcia nędznie skradzione z sieci bo niestety nadal lalki są w dalekich do zrealizowania planów. Jednak nie spieszy mi się za bardzo bo i tak wiem że gdzieś pewne egzemplarze oczekują właśnie na mnie ;-)
Christie SuperStar to jedna z moich perełek, która ma raczej zagwarantowane dożywotnie zakwaterowanie, pomimo tego że nie przejawia żadnych cech etnicznych dla ciemnoskórych i raczej wygląda jak przemalowana. Jej strój niektórzy nazywają halką sypialnianą jest przeze mnie bardzo lubiany bo należy do niej i jest elementem rozpoznawczym lalki.
Przyznam szczerze że po zjawieniu się u mnie tej lalki poczułam że moja kolekcja jest praktycznie kompletna i nie czuje potrzeby zdobywania nowych lalek co nie oznacza że żadne do mnie nie trafiają. ;-)

Tutaj wszystkie moje "SuperStarzyce" w komplecie. 14 komentarzy:

 1. Hello from Spain: Nice pictures. I like your Christie Super Star. She is wearing a awesome yellow dress. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa lalka:) Złote pasemka ładnie się komponują z kolorem sukienki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że ją masz- pięknotka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem !!!
  Są piękne i sukienki też do nich pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam, jak o niej marzyłaś :) Wydawało mi się jednak, że nie jest to marzenie do spełnienia na już, bo czarne Superstary to lalki ekstremalnie rzadkie i drogie, że hu hu. A jednak wpadła w Twoje łapki! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. hej
  śliczna Gromadka Baśków ......pozdrawiam ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Lalka śliczna, w szczególności włosy są ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna gromadka. A Christie najładniejsza. Podobają mi się te "nocne koszulki".

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę, że paskuda czuje się dobrze i jeszcze ma doborowe towarzystwo! Super, że jest u Ciebie. Z przyjemnością oglądałam ją na zdjęciach :) Mam nadzieję, że trafi do Ciebie również Christie Fashion Photo.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wciąż nie mogę się nadziwić, że wydano ten mold w takim kolorze, jednak to jest pewnie powód, dlaczego jest taka rozchwytywana :-) Co nie zmienia faktu, że jest śliczna - nietypowy kolor oczu i jaśniejsze pasemka rekompensują etniczne pomieszanie :-D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale ona jest śliczna! I ten żółty kolor tak pięknie pasuje do karnacji lalki. Wygląda jak jakiś egzotyczny, czekoladowy deser. I te włosy w dwóch odcieniach! Taki egzemplarz w kolekcji to skarb!
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ładna. Jak tu się oprzeć takiej ślicznej mordce. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Co tam, że etnicznie się "nie zgadza", skoro jest taka rozkoszna? Gratuluję zdobyczy :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Taka nietypowa, ale jak dla mnie to dobrze ;) Podoba mi się. Ma pięęękne włosy.

  OdpowiedzUsuń