Obserwatorzy

piątek, 19 lipca 2013

BedTime Barbie (1994)

Dzisiaj lalka, która również jest skarbem z giełdy staroci. Co ciekawe udało mi się ją zdobyć w całkiem niezłym stanie i co ważne w oryginalnej piżamce! Jest to lalka dość charakterystyczna ponieważ posiada termoczułą farbę na oczach która sprawia że lalka przy zmianie temperatury "zamyka" lub "otwiera" oczy. Fajnie prezentuje to ta oto reklama.  http://www.tudou.com/programs/view/hAvczXZPIQ4

Zdaję sobie sprawę z tego że nie jest to lalka rozchwytywana przez kolekcjonerów, pewnie ze względów estetycznych bo nie jest tak piękna jak inne, jednak warto poświęcić jej chwilkę. Na blogach kolekcjonerów ciężko znaleźć tą lalkę, wyjątkiem jest Gosia, która nie ukrywa swojej miłości do piżamowych laleczek i często o nich wspomina. 

Farba na oczach u mojej lalki nie jest już tak czuła, jednak udało mi się otworzyć oczy lalki, pocierając je kostkami lodu. Teraj jednak wątpię czy się w ogóle zamkną ;-) Trzeba przyznać że to całkiem sympatyczna laleczka, jako przytulanka jest świetna.
Chciałam również w dzisiejszym poście podziękować Szarej Sowie za piękne prezenty. Skrzyneczka jest śliczna, przybory fryzjerskie, buciki i sukienka bardzo spodobały się moim lalkom ;-) Jeszcze raz - DZIĘKUJĘ!10 komentarzy:

 1. Hello from Spain, i see you have Midge. Me too. She is fabulous. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się Twój Skarb bardzo podoba :)
  To naprawdę ciekawostka , skoro tak trudno coś
  o niej wygrzebać w internecie:):). Skarby
  w oryginalnych ubrankach zdobyć trudno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O piżamowa!!!! Bardzo lubię szmacianki! to prawda, że nie ukrywam mojej fascynacji nimi! Są mniej sexy niż pozostałe lalki, ale podoba mi się ich delikatność. Oczy się "zamkną" po wyrównaniu temperatury. =)

  OdpowiedzUsuń
 4. I laughed when the title states 'bad time' instead of 'bed time'. I was wondering when Mattel actually released a bad barbie

  OdpowiedzUsuń
 5. Lalka przytulanka to wcale nie najgorszy pomysł. Do plastikowego ciałka trudno się przytulić;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo sympatyczna panienka. :)

  OdpowiedzUsuń

 7. hej
  śliczna lalka i super dodatki
  pozdrawiam ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Ma świetną koszulkę... już od samego patrzenia chce się ją przytulić... w dotyku musi być misiaczkowo-milusiowa ;D

  OdpowiedzUsuń