Obserwatorzy

piątek, 6 lipca 2012

America's Next Top Model

Jakiś czas temu trafiły do mnie dwie zapudełkowane lale z serii America's Next Top Model od MGA - Sienna- blondynka i Sidney - brunetka. Lalki nie wywarły na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Bużki mają trochę dziwne i mają dość duże dłonie, ale samo wykonanie lalki jest w gruncie rzeczy do przyjęcia. Lalki ubrane są w strój kąpielowy dodatkowo posiadają top i okulary. Muszę przyznać że ubranka mi się spodobały. Poza tym lalki mają fajne nóżki i świetne buciki. Trochę nie w moim stylu te laleczki bo raczej gustuję w basiowych trupkach ale na razie u mnie zamieszkały i niech tak zostanie6 komentarzy:

 1. Faktycznie mają ciekawe stópki:) Ale ich buziaki mnie nie przekonują...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne mają stopy!

  Hmm nówki fumki a włosy mają gorze niż niejeden trupek po SPA.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... chyba wina zdjęcia bo włoski wyglądają całkiem, całkiem choć nie są dobrej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie mieszkała pierwsza z nich - blondynka. Myślę, że buziak dużo zyskałby po profesjonalnym podmalowaniu, bo laleczka ma spory potencjał. U mojej denerwowało mnie to, że strasznie opornie chodziły jej ręce i nogi i trudno było ją ustawiać w "modelowych" pozach. Mój aparat nie umiał złapać w pełni jej urody i na zdjęciach wychodziła dość "płasko". Ale to kwestia umiejętności fotograficznych, nie lalki

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam z tej serii Paisley i właśnie Siennę i bardzo je lubię. Są porządnie wykonane i mają ładne, choć ciut nieproporcjonalne ciałko, ale właśnie tę różnorodność lalek lubię w MGA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobają mi się ich ubranka i stópki, za to ich twarze zupełnie do mnie nie przemawiają :)

  OdpowiedzUsuń